Strona główna » forum Moralność i etyka
TEMAT: Jak leczyć uzależnienie?
Dyrektor psyciatryka
Służba zdrowia jest niedofinsowana i jak tu uleczyć te miliony z katolicyzmu?

Moje Przesłanie      SPAMERSKI PODSZYW CENZORA FORUM o2  ( zwanego moderatorem )
SZKOŁA FILOZOFICZNA "Sekta im. Giordano Bruno" PRZEPRASZA.

Furtianie przepraszają za :

1. karygodne prezentowanie poglądów niekatolickich.
2. bezczelne trwanie (a nawet TV TRWANIE) przy nich.
3. ujawnienie prawdziwego rodowodu Jezusa.
4. ujawnienie i udowodnienie, że Kościół Katolicki jest rasistowską sektą.
5. zdefiniowanie pojęcia PRZEMOCY PRAWNEJ, stosowanej przez tą sektę.
6. oznaczenie i uzasadnienie kresu obowiązywania przestarzałego Dekalogu Mojżeszowego.
7. objawienie Sekcie Katolickiej pięciu dodatkowych praw - "załatanie" Dekalogu.
8. ujawnienie konieczności objęcia ochroną ŚWIADOMOŚCI poczętej.
9. ustanowienie nowego PRAWA MORALNEGO zapisanego w PENTALOGU.
10. inaugurację ery nowożytnej.
11. rozpowszechnianie tej dobrej nowiny wśród katolickich "owiec".
12. rozliczanie średniowiecza z katolickich przesądów i zabobonów oraz kłamstw - np."szczurza droga" dla hitlerowskich katów, wspieranie kolonializmu, zaborców, agresorów, dyktatu globalnych monopoli, itp.
13. ujawnienie mechanizmów funkcjonowania firmy Jezus & Maryja Sp. z o.o. - sekciarskie bombardowanie miłością itp.
14. obnażenie pseudonaukowości i komicznego charakteru Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
15. obnażenie wiernopoddańczej i służalczej postawy polskich naukowców wobec katolickiej doktryny.
16. nieporęczny brak przynależności do lewicowych ugrupowań politycznych (do prawicowych takoż).
17. nakłanianie do modlitwy za genetyków w intencji zdrowia (i przedłużenia życia) dla JP II.
18. mówienie o fundamentalizmie katolickim, zamiast o islamskim.
19. głoszenie niewygodnej prawdy, że Polska jest obecnie krajem wyznaniowym.
20. własne istnienie, przepełnione pragnieniem w pełni świadomej i nie manipulowanej egzystencji.

Nie ustąpimy pola na tym Forum Sekcie Katolickiej, by mogła powiesić na Furtianach swoje "ostatnie psy" o wysokim IQ. Jesteśmy wdzięczni za "fachową obsługę" przez absolwentów (pożal się katolicki Boże - Wyższej) Szkoły Kultury (?) Społecznej i Medialnej ks.Rydzyka.
Za to samo dziękujemy arogantom skupionym wokół portalu Racjonalista, którzy uzurpują sobie prawo do wyłaczności do reprezentowania myśli ateistycznej.
Mamy nadzieję, że na innych forach też pomogą nam (IQ !) w "podgrzewaniu" naszych tematów. Będziemy w "Siódmym niebie nienawiści" katolickiej. Serdecznie dziekujemy za życie w Katolandzie. Wolimy się zabić własną pięścią. Jeszcze raz przepraszamy, że żyjemy.

IP i czas połączenia logowane. [11968676]
Ostatni ateista               SPAMERSKI PODSZYW CENZORA FORUM o2  ( zwanego moderatorem )
DZIĘKUJĘ MATOŁOWI-MODERATOROWI Z OPUS DEI ))) (((
za umieszczenie na forum oryginalnego tekstu Pentalogu - indywidualnej deklaracji niepodległosci istoty świadomej.

Ja mogę to robić jedynie w uzasadnionych przypadkach:
1. dla przekazania tej informacji
2. dla zademonstrownia naszych przyrodzonych (naturalnych) praw wobec panoszącego się w karju - sekciarskiego wrcholstwa.

Na szczęście jak widać propagowaniem furtiańskiej myśli filozoficznej ==> http://dhost.info/furtianie/ lub http://republika.pl/karawaka/ zajmują się także fanatyczni Katolicy ! Błachachachachacha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan (autorytet wielebnych intrygantów)

Szkoła Filozoficzna Wyznawców Wiary
w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno"

IP i czas połączenia logowane. [11968695]

KOMENTARZ:  Mamy tu do czynienia z używaniem przez tzw. "moderatora" moich tekstów (bez przeróbek).  Jest to robione w celu wytworzenia wrażenia na Internautach - jakoby byłbym nawiedzonym spamerem. Niegdyś podobne intrygi próbowano cedować na fikcyjną/wykreowaną postać niejakiej Nio.
Po dokładnym zastanowieniu widać jak na dłoni całą finezję manipulowania Internautą przez rezydenta Opus Dei - umocowanego na moderatorskim stołku. Tenże "moderator" będący de facto ewangelickim cenzorem ma jeszcze czelność straszyć mnie sądem !