PRZYKŁAD "ŚWIĄTOBLIWEJ" INTRYGI MODKA !
oraz naczelnego podszywacza-intryganta, oszczercy i multinikowca
sekciarskiego pseudo-forum o2.

Poniższy przykład  pokazuje, jak niewyobrażalnie wredne metody propagandowe są używane w  internecie ,
aby urzeczywistnić uniformizację oraz faszyzację polskiego społeczeństwa pod sztanadarami "dobra i miłości" - niesionymi
przez fanatycznych bojowników sekty watykańskiej.

Strona główna » forum Nauka + Filozofia + Socjologia
TEMAT: Prawda o Dance NIO

.wolny.niewolnik.
Emil*-ku debilku. Na te twoje ściemy o "Dance" dzieciaki się jeszcze nabiorą. Chcesz przekonać myślących ludzi, że podobno niedorozwinięta "Danka z Bukowiny" jest moderatorem na o2 ??? ==> http://wwwic.webpark.pl/ ...i to ona chroni spam GOMEZ-iątka ?

Sługusiku (ewangelicki ale zekumenizowany) Opus Dei. ...nie zwalisz syfu tego forum, cenzury, katowrzasku oraz intryganckich podszywów na jedną (i to podobno niedorozwiniętą) NIEISTNIEJĄCĄ pannę Nio.

...aż żal dupę ściska jak sobie człowiek uświadomi jakich prymitywów do tego Opus Dei przyjmują. Błachachachachacha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan (przyjaciel i autorytet zekumenizowanych ewangelickich oszołomów)

Wacek co tak bronisz
starej k.u.r.wy bez żadnej szkoły?

Ruchałes tego bazyla?

.wolny.niewolnik.
Wacek co tak bronisz (08.04.12 08:37):
starej k.u.r.wy bez żadnej szkoły?

Ruchałes tego bazyla?

- Po pierwsze Emil*-ku debiku-intrygancie, ŻADNEJ Danki na tym forum nie ma. Jesteś tylko ty, neonazistowski "świątobliwy" spamerze i twoje intrygi.
Podłości o Dance wypisujesz TY SAM jedynie po to, żeby je potem móc przypisać Ateistom takim jak np. George.
- Po drugie. Niemal zawsze występuję w obronie ludzi gnębionych za swoje poglądy (jakkolwiek głupie z mojego punktu widzenia by one nie były).
To przecież sama istota idei "suwerennej świadomości".
- Po trzecie. Dawniej też występowałem w obronie lżonej NIO, więc nie powinienieś być zdziwiony.

Jesteś niewyobrażalnym kretynem Emil* - a twoja podłość jest PORAŻJĄCA i nie możliwa do opisana. Przeciętny internauta, który tutaj "wpadnie" przypadkiem, żeby okazjonalnie coś-tam napisać, nie ma o waszych "moderatorskich" intrygach nawet bladego pojęcia.
...ale to się zmieni Emil*... ...już się zmienia ty s.k.ur.wy.s.ynu nad wszystkimi "świątobliwymi" s.k.ur.wy.s.ynami.

Ludzie już zaczynają mieć dość was i tej waszej nachalnej, bezczelnej i kłamliwej propagandy. Serdecznie dość !!! ...już jesteś przegrany łajdaku - i dobrze o tym wiesz, dlatego dostajesz religijnego amoku w swoich podłościach.

Pan (przyjaciel i autorytet sekciarskich zwyroli-intrygantów)

(topik zarchiwizowany)