Strona główna » forum Nauka + Filozofia + Socjologia
    TOPIK W ORYGINALE:
TEMAT: Ten temat jest dwa dni wycinany
dzisiaj niedziela

wolny.niewolnik             (post usunięty przez sekciarskich cenzorów pseudo-forum o2)
...i znajdzie swoje miejsce na http://wwwic.webpark.pl/

Wacław (Furtian)

wolny.niewolnik                 (post usunięty przez sekciarskich cenzorów pseudo-forum o2)
TO FORUM JEST MANIPULOWANE OD BARDZO DAWNA
w ramach tzw. "Dzieła apostolatu mediów". ==> http://wwwic.webpark.pl/

Każdy Internauta który pragnie być manipulowany (lżony, pomawiany, niszczony za pomocą prowokacji-podszywów lub cenzurowany) przez profesjonalnych propagandystów (nawróconych Komuchów-neofitów, tzw. "agnostyków" zrzeszonych w Opus Dei) niech sobie tutaj właśnie pisze
!
...a jeśli nie chce, to niech pisuje na innych forach, (które są także manipulowane)
...skargi i zażalenia w sprawie natarczywej, katolickiej indoktrynacji przyjmuje Ojciec Dyrektor. Błachachachachacha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-odstęp-

Na Forum dyskusyjnym forum.o2.pl obowiązują w praktyce następujące zasady:
1. Każdy Katolik może brać udział w dyskusjach.
2. Zachowuj się kulturalnie i bądź wyrozumiały dla żydziorów, pedziów, ateichów i furtów (w granicach okreslonych przez katechizm). Tak jak w kościele, w salonie Opus Dei czy w grupie Młodzieży Wszechpolskiej, również tutaj możesz zostać wyproszony za zachowanie
niezgodne z katolickimi normami. Kulturalny jednak nie oznacza pobłażliwy. Zachęcamy do odważnego wyrażania opinii Ojca Dyrektora i wytykania palcami innych.
3. Portal o2.pl nie bierze odpowiedzialności za treści umieszczane na forach przez ateichów, cioty oraz furtów.
4. Portal o2.pl zastrzega sobie prawo do usuwania wiadomości oraz użytkowników naruszających katolickie obyczaje, niezgodnych z prawem kanonicznym oraz kłócących się z naszą ewangelicką moralnością, poczuciem wyższości i obiektywnie ustalonym (przez tutejszych rezydentów Opus Dei) wymaganym poziomem wkładu do afirmacji chrześcijańskiego światopoglądu.
5. Portal o2.pl zastrzega sobie prawo do prezentowania treści katolickich i ewangelickich (zekumenizowanych) oraz jej fragmentów również na innych niż forum.o2.pl stronach portalu o2.pl oraz w internetowych gazetkach o2.pl.

Gwoli wyjaśnień chcielibyśmy podkreślić naszą obiektywność, dlatego prosimy o uważne powtórne przeczytanie punktów 2. i 4. niniejszego regulaminu.

Wszelkie pytania i sugestie prosimy przesyłać na adres Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu (analogicznie jak przed nawróceniem kierowaliście je na WUML)

Pan (compos sui)

Szkoła Filozoficzna Wyznawców Wiary
w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno"

I JEGO OSTATNIA WERSJA, obecnie także OCENZUROWANA:
dzisiaj niedziela

27.07] 21:25
...i znajdzie swoje miejsce na http://wwwic.webpark.pl/

Wacław (Furtian)

[27.07] 21:27 wolny.niewolnik

TO FORUM JEST MANIPULOWANE OD BARDZO DAWNA
w ramach tzw. "Dzieła apostolatu mediów". ==> http://wwwic.webpark.pl/

!

-odstęp-

Na Forum dyskusyjnym forum.o2.pl obowiązują w praktyce następujące zasady:
1. Każdy Katolik może brać udział w dyskusjach.

Pan (compos sui)

Szkoła Filozoficzna Wyznawców Wiary
w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno"

wolny.niewolnik
Sekciarski cenzor z Opus Dei popularyzujący na swoim pseudo-forum "szambo o2" nienawiść do homoseksualitsów w tym wypadku stara się kryć aferę pedofilską. ...bo chodzi o księdza...

Komentować dalej ? ...po co ?

Pan (przyjaciel i autorytet zekumenizowanych ewangelickich cenzorów)

Emil*-ku z GOMEZ-kiem !
Adminie i modku tego sekciarskiego pseudo-forum !
Wystaw teraz ryja pedale jeden z drugim i napisz coś na tym topiku !

Pan (przyjaciel i autorytet zekumenizowanych warchołow i cenzorów z o2)

KOMENTARZ:
                Sekciarska cenzura pseudo-forum o2 przyłapana na udziale w tuszowaniu afery pedofilskiej !
   Od ponad 8 lat katocenzor forum o2.pl ( zwany moderatorem ) aktywnie uczestniczy w niesłychanie podłej kampanii propagandowej,
skierowanej przeciwko wszystkim ludziom kierującym się ideą suwerennej świadomosci ( manifestowaną zapisami Pentalogu - aktualnie
obowiązującego prawa moralnego ).
   W tym celu stosuje w sieci metody dezinformacyjne przejęte i adaptowane wprost z amerykańskiej ( i proprezydenckiej ) telewizji Fox News.

Powrót do strony głównej.