Strona główna » forum Stosunek do wiary i Kościoła

Temat: Temat byl ale znikl ponawiam Mudżahedini z krzyżykiem

[23.08] 01:43 Powtorka

Mudżahedini z krzyżykiem

Młodych wojowników w imię Allaha szkolą do wojny przeciwko bezbożnikom ortodoksyjni islamiści, a do wojny przeciwko niewiernym ? Kościół katolicki.

Sekcja Rycerska Lepanto działa przy Stowarzyszeniu Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. Kodeks sekcji składa się z 10 przykazań. Są wśród nich:

1.Będziesz wierzył we wszystko, czego uczy Kościół i będziesz przestrzegał wszystkich jego przykazań.

2. Będziesz bronił Kościoła.

5. Nie cofniesz się przed wrogiem.

6. Będziesz prowadził wojnę przeciwko niewiernym.

Do sekcji zapisać się mogą tylko chłopcy w wieku od 14?21 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a co 3 miesiące chłopcy przechodzą na wyjeździe intensywne treningi weekendowe. Sekcja organizuje też dłuższe Obozy Rycerskie Lepanto.

Oficjalnie Sekcja Lepanto uczy samoobrony i survivalu, prowadzi spotkania z wojskowymi kapelanami, misjonarzami i weteranami walk. W celu pokrzepienia swoich żołnierzy obozy Lepanto odwiedzają słynni katoliccy duchowni z całego kraju, m.in. ulubieniec mediów, franciszkanin i misjonarz ojciec Eugeniusz Kwiatkowski.

O co chodzi tym z Lepanto? Gdyby wierzyć ich patronowi papieżowi Leonowi XIII, idzie o walenie mieczami krnąbrnych innowierców, co chcą narzucać jarzmo przesądu i barbarzyństwa. Pod Lepanto właśnie rozegrało się, zdaniem katolików, najwspanialsze widowisko między niebem a ziemią, przyciągające wszystkie umysły i dusze. Chrześcijańska flota w imię wiary spuściła wpierdol Turkom. Do dziś Kościół katolicki obchodzi z okazji rocznic tej krwawej bitwy święto Maryi Zwycięskiej i odmawia z tej okazji różaniec.

Na obozach Lepanto ważnym punktem programu są msze, wspólne modlitwy poranne i wieczorne, studiowanie historii zakonów, zwłaszcza jezuitów, a także wzoru aktywnego katolika oraz szkolenie codziennej postawy kontrrewolucjonisty, do czego służą treningi fizyczne z elementami samoobrony. Na koniec katolicki paintball ? strzelanie z pistoletów kulkami wypełnionymi farbą ? albo konkurs strzelecki z użyciem normalnych nabojów. Na obozach Lepantowcy nie tylko się tłuką i uczą tłuc innych. Dodatkowo dla upamiętnienia swoich nauk budują kapliczki z figurkami Matki Boskiej Fatimskiej.

Sekcję Rycerską Lepanto stać też na wydawanie gazetki ?Rycerz Lepanto?. Można tam przeczytać m.in. o idealnych władcach, np. o świętym wojowniku Ferdynandzie Królu Kastylii, który zbudował najlepszą w swoich czasach armię na świecie i nie przegrał ani jednej bitwy podbijając muzułmanów w celu wypełnienia misji swego życia ? zbudowania Królestwa Chrystusa na Ziemi. Ferdynanda ogłoszono świętym cztery wieki później.

Dla utrzymania w gotowości katolickiego umysłu i ciała młody rycerz Lepanto poczytać musi też katolickie niusy ze świata, takie na przykład, że w Indiach ma miejsce antychrześcijańska przemoc ? nawiedzeni Hinduiści zaatakowali katolicką szkołę, bo wydrukowała mapki przedstawiające indyjski rejon Kaszmiru jako część Pakistanu, albo o Lionelu Jospinie, który nie zgodził się, żeby Watykan bił własne euro z wizerunkami papieży i świętych, bo stanowi to niby zagrożenie dla państwa świeckiego.

Ponieważ ostatnio TVP epatuje nas filmami dokumentalnymi o ekstremistach (islamskich oczywiście), proponuję, by w ramach abonamentu opłacanego przez niewiernych nakręcono także dokument o katolickiej Sekcji Rycerskiej Lepanto. Koniecznie z encyklikami papieża Wojtyły z offu.

[23.08] 01:46 http//www.piotrskarga.pl/lepa