FB wspiera polakożerców NWO.

Facebook wydaje się być świetnym komunikatorem!

Martwi nas jednak niepomiernie zdrowie psychiczne pewnych osób, które z niego krzystają.

Czy Pani Krystyna Trauth czuje się dobrze? Bo wielokrotnie pisała sama do siebie

i na dodatek zwidują się jej jakieś "szkoły filozoficzne"!

Są to objawy, które mogą poważnie zaniepokoić każdego neurologa.

Radują nas świetlane wizje Pani Krystyny Trautch dotyczące tzw. "rynku pracy".
My też potrafimy kreować rzeczywistość, choć nie byliśmy nawet na kursie kreatywnej księgowości.
Stać nas na o wiele więcej! My podwyższamy prognozę wzrostu PKB z 3,2% na 49,9%.
Facebook nie przyznał nam jednak takiego "patentu na mądrość", jaki otrzymała Pani Krystyna Trauth.
Próbkę jej "talentu" zamieszczamy poniżej - solidaryzując się jednocześnie z oświadczeniem
Polaka-patrioty, Pana Romana Waldemara Jedynaka.

Polak-patriota

Efekty działania na FB osób takich jak syjonistka Krystyna Trauth,
lub neonzista Krzysztof Kiełkowski - są nastepujące:

CENZURA

Furtianie
ze Szkoły Filozoficznej
Wyznawców Wiary w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno"
podjęli decyzję w sprawie promowania postaw kosmopolitycznych,
rasizmu oraz szowinistycznego syjonizmu
przez administrację Facebooka.

Polityczna cenzura uprawiana przez Facebook powoduje,
że komunikator ten nie spełnia standardów
Szkoły Filozoficznej Wyznawców Wiary
w Inteligencję Człowieka
"Sekta im. Giordano Bruno".

Nasza dalsza obecność w tym serwisie, byłaby
dla rasistów zabierających tam głos,
niczym nieuzasadnionym zaszczytem.

(Począwszy od dnia 20.04.2015 roku, za wszelkie treści
publikowane na profilach przez nas założonych
odpowiada wyłącznie administracja FB.)
Szymon Lech Dzięcioł -
Panie Wolski zgodnie z pana teoriami w memach zawartymi Żydzi od dawna rządzą Polską i wszyscy ważni politycy oraz kapłani w kraju to ukryci Żydzi. Skoro rządzą Polską to można na 150% rzec że rządzą też Stanami Zjednoczonymi. Skoro rządzą Stanami Zjednoczonymi to rządzą też internetem od momentu jego powstania.
Zauważę też że piszemy na portalu założonym przez Żyda.
Krótko mówiąc: jest pan kontrolowany i pisze z żydowskiej łaski od kiedy pierwszy raz wpisał pan www."

Wacław Wolski -
SŁUSZNA UWAGA! Tak właśnie jest! Pisuję nie inaczej, tylko z "żydowskiej łaski" - bo te rasistowskie ścierwa bardzo pragną udawać demokratów i (oficjalnie) nie stosują cenzury - tylko różne inne, nikczemne manipulacje. (Pomówienia, blokowanie serwisów, pozbawianie kontekstu wypowiedzi - które zostały przez nich samych
sprowokowane). ...a co Pan, Panie Dzięcioł tak bardzo się denerwuje?

Szymon Lech Dzięcioł -
Jeśli Żydzi rzeczywiście rządzą światem to widocznie sobie na to zasłużyli będąc najbardziej efektywnym z ludzkich podgatunków. To dość trudne zadanie, a tu proszę - wszyscy na świeczniku to Żydzi. Jak nic wychodzi, że są po prostu lepsi.

Wacław Wolski -
Aaaa!!! Jasne Panie "Dzięcioł" czy jak tam się Pan rzeczywiście nazywa! Zasłużyli sobie zbrodniami, niesłychaną bezczelnością i zwyrodnieniem moralnym. Pańska (Panie "Dzięcioł") nadaktywność w tym temacie aż nad to dobrze ujawnia - jaką Pan tu rolę spełnia. Obawiam się jednak, że dalsze udawanie "demokraty" będzie Panu sprawiało coraz więcej trudności - i... ...i BĘDZIE PAN MUSIAŁ STOSOWAĆ ZAMIAST SWOICH WYBIEGÓW - ORDYNARNĄ, PROSTACKĄ CENZURĘ I BLOKADY. Powodzenia Żydku!

Szymon Lech Dzięcioł -
To takie trudne zadanie oszukać skrypt fejsbuka

Wacław Wolski -
Dla Polaka-Lechity (takiego jak ja) to jest trudne i nieetyczne. Ale zapewne dla Żyda takiego jak Pan, którego życie jest tożsame z oszukiwaniem tzw. "gojów", to koszerna bułeczka z koszernym masełkiem.

Szymon Lech Dzięcioł -
NIEETYCZNE? NIEETYCZNE? Chce kolega walczyć z żydowska dominacją w żydowskim internecie i uważa za NIEETYCZNE łamanie Regulaminu Fejsbuka? SERIO? SERIO?
Kaman, Lechito - czyli co malujesz sobie target na czole i wołasz Mosadzie tu celujcie umrę jako etyczny Lechita?

Nie twój geszeft, żydku

Szymon Lech Dzięcioł -
wszystko jest moim geszeftem gojski podczłowieku i nie podskakuj bo Mosad ci dosypie rycyny do herbaty

POSTY ZOSTAŁY ZARCHIWIZOWANE.

Wacław Wolski -
Posłuchaj uważnie dzięciole. Wasza żydowska "logika" została już wystarczająco obśmiana na waszym peudonaukowym "forume dla polaczków" (Nauka-Filozofia-Socjologia) portalu o2. Nie mieliście innej rady - tylko blokada i cenzura mogły was syjonistycznych rasistów uratować. Wyluzuj żydku...

Szymon Lech Dzięcioł -
Może i tak? Who cares? To my mamy cenzury i blokady a wy nie.
Możesz sobie wołać spadaj i sio, ale ty my mamy tu władzę by cię sio przegnać, nie ty.
Twoja szkoła i dziwne stronki internetowe to folklor który może dać ci najwyżej osobistą satysfakcję ale nie stanowi realnej broni w walce z naszą hegemonią.
Nie dość że daliście się podbić i zmanipulować to jeszcze zasadniczo biologicznie jesteście na skraju ekstynkcji. Sprawa jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje, te niby barany to też żydostwo, które udaje baranów jednak i oni są już zaniepokojeni i zawiedzeni.
Czyli powiadacie jakieś 90-95% mieszkańców Bugodrza to Żydzi?
Czyli nie tylko daliście się podbić, wyprzedać majątek narodowy, wykulturowić, ale nawet was demograficznie rozwaliliśmy. No pięknie. Naprawdę jesteśmy zajebiści jak nic.

Wacław Wolski -
Polacy? Jacy Polacy??? ...Watykańczycy!

Szymon Lech Dzięcioł -
To znaczy kto nas użył? Żydzi? Ale to my jesteśmy Żydami!
Tak czy siak to są nasze wewnętrzne międzyżydowskie sprawy, nie dla was gojów. Wy już jesteście tylko folklorem.